Īres dzīvoklī iebrūk griesti, bet īpašnieks nekautrējas izrakstīt kārtējo rēķinu

0 komentāri

Kopš gada sākuma Lienes mamma Avotu ielas īrētajā dzīvoklī nav pavadījusi ne nakti, iemesls, pavisam vienkāršs – iebrukuši griesti.

”Jūs redzat, te ir nenormāls caurums, un tur var redzēt, ka viss ir izpuvis. Tātad augšā arī cilvēks nevar atrasties, jo tur var izkrist cauri. Saimnieks neko nedara,” stāsta sašutusī meita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušā gada vidū namam mainījies saimnieks, kurš līdz šim nav rīkojies, lai novērstu avārijas situāciju. Otrā stāva dzīvoklis nav apdzīvots un, par laimi, avārijā necieta cilvēki.

”Vislielākais trakums nāca virs plīts. Un es teicu, ja mamma būtu stāvējusi un gatavojusi ēst, tad varētu mammu izrakt, jo tieši tajā vietā bija vistrakākā situācija,” stāsta meita.

Gaisa temperatūra dzīvoklī ir noslīdējusi līdz +4 grādiem, jo īpašnieks atslēdzis apkuri. Īres līgums noslēgts līdz nākamā gada februārim, un kaut nelielajā dzīvoklī ir bīstami uzturēties, īpašnieks nav kautrējies izrakstīt kārtējo ikmēneša rēķinu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas