Ir vismaz viena lieta, kur Latvija ir priekšā Vācijai

1 komentārs

Interesanti, ka kamēr Latvijā zinātnes jomas pārstāvji sūdzas par naudas trūkumu un citiem nelabvēlīgiem apstākļiem, vienā ziņā mūsu zinātni apskauž varenajā Vācijā.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem, Vācijā pieaudzis sieviešu skaits zinātnē, sasniedzot 30% no kopējā zinātnieku skaita, vēsta Vācijas laikraksts Suddeutche Zeitung. Tomēr, kā norāda izdevums, tas krietni atpaliek no vairākām citām valstīm. Spilgtam salīdzinājumam izvēlēta Latvija, kur sieviešu skaits zinātnē pārsniedz 50%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas