Ir bijuši gadījumi, kad Krievijas specdienesti piespieduši Latvijas iedzīvotājus sadarboties, apstiprina Kučinskis

0 komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis šorīt LNT raidījumā 900 sekundes apstiprināja, ka ir bijuši gadījumi, kad Krievijas specdienesti piesprieduši Latvijas iedzīvotājus sadarboties. Viņš piebilda, ka runa nav par augsta ranga amatpersonām, bet vienkāršiem iedzīvotājiem. 

Kučinskis piebilda, ka ir jāpievērš uzmanība arī informatīvajam karam no Krievijas puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ir tāds portāls infotop.lv, kurš pārpublicē rakstus no citiem portāliem, bet no katra raksta tiek paņemtas tendenciozas lietas. Blakus tiek parādīts, cik skaista dzīve ir Krievijā,” piebilda Kučinskis.

Viņš arī norādīja, ka, lai pievērstu pastiprinātu uzmanību informatīvajam karam un terorisma draudiem, Latvijas drošības dienestiem nepieciešama lielāka kapacitāte.

Jau vēstīts, ka otrdien, 29. martā, valdība izskatīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) ziņojumu, kurā atklāts, ka pērn bijuši vairāki gadījumi, kad Krievijas specdienestu darbinieki ar šantāžu un draudiem piespieduši Latvijas iedzīvotājus sadarboties.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas