Interneta veikals solīto piecu dienu vietā, preces piegādā pēc mēneša

0 komentāri

Bez Tabu sūdzību dēlī esam saņēmuši informāciju no satraukta lasītāja, kurš piedzīvojis nepatīkamu situāciju veicot pasūtījumu portālā Nomo.lv.

”Veicām šajā adresē pasūtījumu, viņu solītās 3-5 dienu laika piegādes vietā jau gaidījām 23 dienas, kad zvanījām un prasījām kāpēc tik ilgi ir jāgaida teica, ka viņi paši vēl preci neesot saņēmuši. Šodien zvanīju un atkal interesējos, kas tieši ir par lietu, uz ko atbildēja, ka prece esot, un piegādās pēc divām dienām, bet pēc kāda laika zvanīja manai draudzenei un teica vai mēs nevēlamies kādu alternatīvu, vai arī cik ilgi mēs vēl vēlamies gaidīt. Vienkārši rodas jautājums, kā šī firma strādā, ja sākumā saka vienu, bet pēc tam pilnīgi ko citu,” tā vēstulē norāda lasītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nomo.lv mājas lapā izvietotā informācija liecina, ka preču piegāde tiek veikta 3-5 darba dienu laikā. ”Centīsimies to paveikt pēc iespējas ātrāk. Iepriekšējā dienā ar īsziņu brīdināsim Tevi par plānoto piegādi, lai vari ar to rēķināties un būt šajā laikā norādītajā adresē,” vēsta ieraksts Nomo.lv.

Portāls Skaties.lv intereses nolūkos sazinājās ar nomas vietni Nomo.lv, vēlējāmies noskaidrot, ko sola pakalpojuma sniedzējs – klientam. Eksperimenta nolūkos izlikāmies, ka steidzami nepieciešams planšetdators. Piegādes nosacījumos minēts, ka piegāde tiek veikta maksimums 5 darba dienu laikā. Vaicājām, ja šodien, 7. janvārī, tiek veikts pasūtījums vai prece tiks saņemta 14. janvārī.

Pakalpojuma sniedzējs portālam Skaties.lv apgalvoja, ka preces piegāde notiks minētajā laikā posmā.

Interneta veikala Nomo.lv darbinieks norādīja, ka iepriekš preču piegāžu kavēšanās bijusi saistīta ar svētkiem, jo tad neesot strādājuši kurjeri, tagad piegādes tiekot veiktas laikus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas