Inčukalnā bez brīdinājuma likvidē godprātīgu īrnieku dārza mājiņas

2 komentāri

Inčukalna novada Gaujā pašā upes krastā pirms 30 gadiem cilvēkiem tika piešķirti zemes gabali, kur uzceltas dārza mājiņas un iekopti mazdārziņi. Laikam ejot, zemei uzradies īpašnieks, kurš prasījis nelielu nomas maksu un ļāvis iedzīvotājiem vasarās atpūsties, tagad viss ir mainījies.

Dārza mājiņu īrnieki pat nezina, kurā brīdī zemes gabaliem mainījies īpašnieks, kurš tagad visus iedzīvotāju īpašumus ir iznīcinājis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs saprotam – viņa zeme. Bet, brīdini. Mēs organizētu un visu aizvāktu. Man bija saliekamā pirts. Es uzceltu to citā vietā. Man bija trīs būves. 15 000 vērtībā,” stāsta mazdārziņu īrniece.

Inčukalna novada domes priekšsēdētājs Aivars Naļivaiko stāsta, ka būves, kas atradušās uz zemes gabala, nav bijušas juridiski noformētas.

Zemes saimnieks gan stāsta, ka esot iepriekš informējis par saviem plāniem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • bezvarda
  +1

  bezvarda

  Saimnieku pasu ar buldozeri vajag likvidet! :D

  12.03.2015 17:21

 • opis
  0

  opis

  piekritu

  23.04.2015 11:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas