Imantas pedofila lieta nodota kriminālvajāšanai! Cietušas 7 meitenes

0 komentāri

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra par seksuāliem noziegumiem pret mazgadīgām meitenēm nolēmusi pie kriminālatbildības saukt tā dēvēto Imantas pedofilu.

Jau ziņojām, ka šo 20 gadus veco vīrieti policija aizturēja pagājušā gada augustā, viņš tiek vainots par smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm daudzdzīvokļu namu kāpņutelpās Imantā un Zasulaukā.

Ekspertīzes slēdziens liecina, ka vīrietis ir atzīts par pieskaitāmu un apzinājās savu rīcību. Viņš sadarbojies ar izmeklēšanu un sniedzis liecības par izdarītajiem noziegumiem.

Prokuratūrai nodotajā lietā kopumā kā cietušās figurē septiņas mazgadīgas meitenes. Atgādināšu, ka pirms diviem gadiem pavasarī Imantā policija izvērsa noziedznieka meklēšanas kampaņu, kad šajā mikrorajonā bija notikuši vairāki seksuāli uzbrukumi meitenēm.

Iesaistījās arī sabiedrība, taču noziedznieku izdevās aizturēt tikai pērn augustā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas