Ikšķiles skolā bērniem, kuri nevēlas apmeklēt maksas koncertu, draud ar sliktām atzīmēm

0 komentāri

Neapskaužama situācija radusies Ikšķiles vidusskolā. Kā apgalvo kāda skolas audzēkņa tētis, skolā ticis rīkots koncerts, mulsinošākais šajā faktā ir tas, ka koncerts bijis brīvprātīgi – piespiedu kārtā.

”Bērns tā kā negribēja. Es teicu, ja negrib, negrib.Tā cena jau nav liela 1 eiro. Nāk tuvāk un izrādās, ja bērniem nebūs eiro – būs grūts pārbaudes darbs, kur visiem būs sliktas atzīmes,” stāsta Ikšķiles vidusskolas audzēkņa tētis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tēvs nebūt neiebilst, ka skolā tiek rīkots koncerts, tomēr saprot bērnus, kuri garajā starpbrīdī labāk paēstu un pavadītu laiku pēc sava prāta.

Ikšķiles vidusskolā, un cik zināms, ļoti daudzās skolās ir prakse: ja tiešām ir situācija, ka bērna vecāki nevar atļauties samaksāt par koncertu, tad bērni drīkst vērot priekšnesumus tāpat.

Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītāja atzina, ka  naudas vākšana par koncertu gan nav skolotāju uzdevums. Tas ir jādara vecākiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas