Igauņi no Rīgas piedāvā braucienus uz Tallinu un Pērnavu par 1 eiro!

12 komentāri

Lēto autobusu pārvadātājs SuperBus.com, kurš līdz šim nodrošinājis pasažieru pārvadājumus tikai Igaunijā, no 23. maija atklājis autobusa reisus no Rīgas uz Pērnavu un Tallinu. Baltijas valstu klientu pievilināšanai uzņēmums piedāvā cenas – no viena eiro par braucienu, vēsta portāls TraveFree.

Līdz šim SuperBus nodrošināja tikai iekšzemes autobusa reisus Igaunijā, bet tagad SuperBus, kura īpašnieki ir skoti, nodrošinās trīs braucienus dienā no Rīgas uz Tallinu un atpakaļ. Cenas šovasar, laika posmā no 23. maija līdz 31. augustam, no Rīgas uz Pērnavu un Tallinu ir – sākot no viena eiro.
SuperBus ceļojumos piedāvā izmantot arī Wi-Fi internetu bez maksas.
Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

Foto! Tallina un Pērnava

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
12 komentāri

TOP komentāri

 • aer
  +3

  aer

  Nju Latvijas pārvadātāji?Slabo vne:)Par tādu cenu cik tālu varētu aizvest?10kilometrus vne?Mācaties kā piesaistīt valstīj naudu...ieguldot 1 eur,,,pelna ir?vismaz 10 kārtīga:)tas tā salidzinājumam,ir jau protams vairak,,,,

  11.05.2016 11:25

 • .
  +3

  .

  ir tai zemē ,kaut kas fascinējoši skaists ,kaut kas tik ziemeļnieciski tīrs ,kaut kas tik lepns ,cēls un tapēc viņa atšķīras no trim Baltijas valstīm spēcīgi - valsts ,kas mācās no saviem ziemeļu kaimiņiem

  11.05.2016 11:10

 • Sirje
  +1

  Sirje

  elagu minu kallis Eestimaa :))

  11.05.2016 10:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas