Ievērojami pieaugusi iespēja, ka svētdien tiks izsludināts sarkanais vētras brīdinājums

0 komentāri

Saskaņā ar jaunākajām prognozēm ievērojami ir pieaugusi varbūtība, ka vēja brāzmas Latvijā svetdien pārsniegs 33 m/s – tiks izsludināts sarkanā līmeņa vētras brīdinājums. Šobrīd lielākā daļā valsts teritorijā izsludināts oranžais brīdinājums.

Gaidāms, ka teritorijas lielākajā daļā rietumu puses vējš brāzmās pārsniegs 25 m/s, sasniedzot pat 28-30 m/s, bet piekrastes rajonos gaidāmas vēja brāzmas 33-35 m/s. Kurzemē stiprākās vēja brāzmas tiks novērotas naktī uz svētdienu, bet Latvijas centrālajos un austrumu rajonos – svētdien no rīta un dienā. Pastāv ļoti augsta varbūtība, ka arī Rīgā svētdien no rīta un dienā vēja brāzmas sasniegs 25-28 m/s.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā