Būtiski palielinājusies skolēnu interese par NBS rīkotajām lekcijām

0 komentāri

Šogad būtiski palielinājusies skolu interese par Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku rīkotajām lekcijām Kā aizsargāsim Latviju. Pirmā lekcija norisinājās Rīgas kultūru vidusskolā. 

11. a klases audzēkņi lekciju klausās politikas un tiesību stundas vietā. Pirmkārt, Aizsardzības ministrijas pārstāvji informē par drošības situāciju. Tostarp arī par tā saucamo maigo varu un dezinformāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daži skolēni bija pārsteigti par to, ka, sasniedzot 18 gadus, viņi var brīvprātīgi iestāties Jaunsardzē un Zemessardzē.

Lekciju cikls par aizsardzību tiek piedāvāts jau septīto gadu pēc kārtas, taču Rīgas kultūru vidusskolā šāda lekcija notika pirmo reizi.

Rīgas kultūru vidusskola ir pirmā kur šogad notiek lekcija par to, kā aizsargāt Latviju. Bet kopumā valstī interese par šo tematu palielinās.

Vēlmi noklausīties lekcijas jau izteikušas 93 skolas, pērn bija tikai 70.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas