Elektrības īssavienojuma dēļ no Rīgas Rātsnama evakuē cilvēkus

0 komentāri

No Rīgas rātsnama pirmdienas, 25. augusta, pēcpusdienā tika evakuēti cilvēki pēc tam, kad ieslēgusies ārkārtas situācijas trauksme un bijis novērojams sadūmojums. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji vēlāk norādīja, ka sadūmojums radies no īssavienojuma elektroinstalācijā.

Sadūmojums tika konstatēts Rīgas domes ēkā esošā kafejnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VUGD izsaukumu saņēma plkst.15.13. Notikuma vietā atradās trīs autocisternas un vienas autokāpnes. Uz notikuma vietu ceļā bija vēl divas autokāpnes un divas VUGD autocisternas.

Jau ap 16.00 darbinieki tika aicināti atgriezties savās darbavietās, un tika vēdinātas kafejnīcas telpas.

Tikmēr Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) tviterī jau bija paspējis ierakstījis “Dome deg”.

 

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas