Ieskaties tur, kur citiem nav ļauts! Viņas melo labāk garderobe

0 komentāri

2. Viskošākā garderobe

2/4

”Neesam precīzi skaitījušas, bet šeit ir vairāki tūkstoši vienību. Turklāt tas nebūt nav viss. Šeit nav ziemas drēbju, kas šobrīd ir jau saliktas maisos un noliktas vasaras guļā. Tāpat te nav visu drēbju no iepriekšējām sezonām,” stāsta seriāla ”Viņas melo labāk” stilistes Lauma un Kristīne. Melns, sarkans un balts ir tās krāsas, no kurām stilistes aicinātas atturēties, piemeklējot tērpus. Tomēr pavisam strikti šo režisora lūgumu Kristīnei un Laumai vienmēr nesanāk izpildīt. Tāpēc nevēlamo tērpa pamatkrāsu “atšķaida”, ar kādu izteiksmīgu rotas lietu vai citu aksesuāru. Aktieri parasti novērtējot, ja stilistes sagādājušas viņu varoņiem un varonēm jaunas drēbes. Pat vīrieši mēdzot sajūsmā izsaukties: ”O, man jaunas čības!”

Aplūko seriāla varoņu vērienīgo garderobi!

Paliekošās vērtības

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

IMG_3302

Kārļa uzvalks ir jau kopš seriāla filmēšanas pašiem pirmsākumiem. Kārlis maina kaklasaites, kā arī viņam ir dažādas žaketes. Taču uzvalks, kurā galantais advokāts dodas uz tiesas sēdēm, joprojām ir tas pats. Gan baltā, gan melni dzeltenā Martas kleitiņa jau ierakstāma seriāla garderobes Zelta fondā, tās Marta valkā jau kopš 1. sezonas.

2. Viskošākā garderobe

2/4
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas