Ieraugot meža zvērus, nekādā gadījumā nevajadzētu censties tos noķert

0 komentāri

Rīgas dome iecerējusi izveidot atsevišķu komisiju, kas lemtu, ko darīt ar Rīgas mežacūkām, tomēr tālāk par galvaspilsētas vadītāja ierakstu sociālajā tīklā Facebook, nav tikuši.

Tikmēr kāds Bez Tabu skatītājs Rīgā, Šmerļa mežā, pirmo reizi sastapies ar rukšķošu ģimenīti. Video redzams, ka 12 strīpainos sivēnus pavada abi vecāki. Meža zvēri drosmīgi dienas vidū devušies barības meklējumos tuvāk cilvēkiem un par divkājaino radību klātbūtni neliekas ne zinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ieraugot meža zvērus un to mazuļus, nekādā gadījumā nevajadzētu censties tos noķert. Tas apdraud gan zvēru, gan cilvēku veselību, jo jebkurā brīdī var parādīties mazuļu vecāki.

Meža cūkas nav vienīgie zvēri, ar ko cīnās Rīgas pašvaldība. Vairums Rīgas centra parku koki ir iežogoti, izrādās, tas darīts, lai atturētu bebrus no to sabojāšanas.

Rīgas kanālā dzīvo viena bebru ģimene – vecāki kopā ar 3 atvasēm, kuri aptuveni divus kilometrus garajā teritorijā neielaiž citus sugas brāļus. Rīgas dome lēmusi arī šogad piešķirt līdzekļus bebru piebarošanai un uzraudzībai aptuveni sešu tūkstošu eiro apmērā.

Speciālisti akcentē, – dzīvnieki Rīgā bija, ir un būs. Pastaigājoties pa pilsētas mežiem, jārēķinās, ka var nākties sastapt kādu savvaļas zvēru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas