Ielāgo! Ja vēlies piestāt RS autostāvvietās, lai parunātu pa tālruni, par to ir jāmaksā

0 komentāri

Šobrīd Valsts policija sarosījusies cīņai pret autovadītājiem, kuri braukšanas laikā lieto tālruni. Bet, ko darīt, ja jums ir ļoti svarīga telefona saruna? Piestāt malā un parunāties. Bet – kur? Visticamāk, kādā maksas stāvvietā, bet tad par šo telefona sarunu jums ir jāmaksā. Tieši šādu situāciju ar nelāgām beigām pieredzējis pazīstamais kordiriģents Jānis Ozols.

Pagājušajā nedēļā viņš novietojis automašīnu Blaumaņa ielas malā un pirms izkāpšanas nolēmis veikt pāris aktuālus tālruņa zvanus. Pēc kāda brīža pienācis vīrietis un sācis rakstīt sodu jeb Rīgas satiksmes vārdiem – pēcapmaksas kvīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Diriģents saprot, ka nezināšana neatbrīvo no atbildības, bet tomēr ir pārsteigts par Rīgas satiksmes darbinieka attieksmi. Viņš uzskata, ka piecas minūtes ir pārāk īss laiks, lai mierīgi, bez steigas samaksātu par stāvvietu.

Rīgas satiksmes viedoklis ir visai strikts – atvēlētais laiks, 5 minūtes, autostāvvietas apmaksāšanai ir optimāls, nekad tas nav bijis ilgāks, un nav arī plānots šo laiku pagarināt.

Uzņēmumā skaidro, ka nav nozīmes, ko šo piecu minūšu laikā dara autovadītājs. Ja ir vajadzība pasēdēt, pagaidīt, pasildīties vai vienkārši veikt zvanu, kas ilgāks par piecām minūtēm, par to jāmaksā.

Iespējams, Rīgas domei derētu padomāt par īpašām bezmaksas īstermiņa stāvvietām, kur drīkstētu runāt pa tālruni, lai nebūtu tas jādara, vadot automašīnu.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas