Kozlovskis DP priekšnieka amatam virzīs Normundu Mežvietu

0 komentāri

Drošības policijas (DP) priekšnieka amatam tiks virzīts DP darbinieks Normunds Mežviets, LNT raidījumam 900 sekundes atklāja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Mežvietam esot divas augstākās izglītības maģistrantūras programmā, pieredze darbā Aizsardzības ministrijā un Valsts kancelejā. Viņš esot strādājis DP Pretterorisma centra vadītāja vietnieka amatā un esot politiski neitrāls.

Likums paredz, ka DP priekšnieku pēc iekšlietu ministra priekšlikuma ieceļ amatā un atbrīvo no amata Ministru kabinets. Kozlovskis informēja, ka izvērtējis iespējamos kandidātus, līdz nonācis līdz vienai amatpersonai, kas būtu cienīga ieņemt šo amatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šis kandidāts esot konceptuāli piekritis stāties DP priekšnieka amatā.

Nākamajam DP vadītājam priekšā būs lieli izaicinājumi gan saistībā ar jauno ģeopolitisko situāciju, kas aktualizē jaunus drošības riskus, gan ar tuvojošos Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē.

Ministrs uzskata, ka drošības iestādes vadītājam jābūt politiski neitrālām cilvēkam, kam ir stratēģisks redzējums par DP turpmāku attīstību. Vadītājam jābūt autoritātei sadarbības partneriem citās valstīs, ar kura profesionalitāti un kompetenci tie var rēķināties. Tāpēc ļoti svarīga ir pieredze un izpratne par valsts drošības iestāžu darbu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas