Iekaisis gudrības zobs rada jautrību LNT tiešraidē

0 komentāri

Nereti raidījumu tiešraidēs, kur nav iespējams kādu no tekstiem ierunāt vairākas reizes, gadās pa kādam kuriozam un jautram brīdim. Šoreiz smieklu asaras raidījumu vadītājos radījis kāds visai netipisks iemesls, kādēļ atcelta nopietna tenisa spēle – sportistam gluži kā jebkuram citam mirstīgajam iekaisis zobs.

Lai arī ierasts, ka sportisti parasti spēles atceļ kādu sporta traumu, piemēram, mežģījumu vai sastiepumu dēļ, arī viņi var sasirgt ar gluži ”cilvēciskām kaitēm”, piemēram, zobu sāpēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Proti, Serbijas tenisistam Novākam Džokovičam izdevies fināla barjeru pārvarēt bez spēlēšanas, jo viņa pretinieks Bernards Tomičs no mača atteicās muguras traumas, kā arī iekaisuša gudrības zoba dēļ.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas