Iedzīvotājiem nezinot, nomainītas adreses un radīts haoss vēstuļu sūtīšanā

0 komentāri

Vēstules sūtītājs ir kļūdījies, rakstot adresi, tādēļ tā nosūtīta atpakaļ – šādu atbildi saņēmusi kāda Iļģuciema iedzīvotāja, pastā taujājot par vēstuli, ko viņa ļoti gaidījusi. Izrādās, nama iedzīvotāju dzīvesvietas adrese ir nomainīta, bet iedzīvotāji par to nav informēti.

Spilves ielas 43 jeb tagad Spilves 37B nama iedzīvotāji iepriekš nav aptaujāti, vai maz vēlas adreses maiņu, turklāt lielākajai daļai iedzīvotāju tā ir bijusi liels pārsteigums. Dažs savu jauno adresi uzzinājis tikai no Bez Tabu filmēšanas grupas.

Iedzīvotāji ir sašutuši un uzskata, ka Rīgas domei būtu vajadzējis tos cilvēkus, kuriem tikusi mainīta adrese, informēt, kaut vai pastkastītē iemetot ziņas par jaunumiem, taču tas nav izdarīts. Turklāt iedzīvotājiem no savas kabatas būs ”jāsametas” mājas numura nomaiņai.

Tikmēr Rīgas domē norāda, ka informācija par adrešu maiņu esot bijusi Latvijas Vēstnesī, uz afišu stabiem, pasta nodaļās, kā arī Rīgas domes mājaslapā. Tāpat ziņojumi esot izvietoti pie namu ārdurvīm, bet, ja gadījuma pēc tas vēl neesot izdarīts, domes pārstāvji sola tuvākajā laikā to izdarīt. Tiesa gan, tas nemaina faktu, ka iepriekš sūtītās vēstules pie saņēmējiem tā arī nav nonākušas.

Būvvaldē skaidro, ka individuāli iedzīvotāji nav uzrunāti, jo esot bijis jātaupa līdzekļi. Ja tiktu uzrunāts katrs iedzīvotājs, izmaksas veidotu vienu miljonu eiro.

Plašāk par šo tematu – video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas