Torņkalna ēku sabrucinājusi kanalizācija, kad gadiem krājusies pagrabā, saka iedzīvotāji

0 komentāri

Torņakalnā sabrukušās ēkas iedzīvotāji, kuri tika evakuēti pēc avārijas, arī šo nakti pavadījuši pašvaldības sagādātajās telpās. Šodien būveksperti dosies vērtēt, vai ēka ir atjaunojama, bet ar ceļamkrānu mēģinās glābt blakus esošo privātmāju.  

Kāpņu telpa starp pirmo un otro stāvu ir pilnībā sabrukusi, tāpat arī bojāta mājas pamatne un pilnībā atšķēlusies ēkas ārsiena.

Mājas iedzīvotāji vaino Rīgas namu pārvaldnieku, kas ilgstoši neko nav darījis, bet paši mājas iedzīvotāji Rīgas namu pārvaldniekam parādā ir 23 tūkstošus eiro.

Nama iemītnieki ir trūcīgi, un naudu remontam nav pat krājuši. Pēc Andra domām, pārvaldnieks esot zinājis, ka mājas konstrukcijas ir bojātas un slodzi varētu neizturēt. Iedzīvotāji uzskata, – ēkas daļēju sabrukumu veicinājis kanalizācijas ūdens, kas no pagraba neesot izsūknēts gadiem ilgi.

Daļēji sabrukušo māju visu šo nakti apsargāja pašvaldības policija, jo evakuēti iedzīvotāji vairākkārt centušies atgriezties avārijas stāvokļa ēkā pēc savām steigā atstātajām mantām.

Bailes arī blakus mājā, kas ir līdzīga sabrukušajai. Tur arī pagrabos krājas ūdens.

Pirmais, kam palīdzēs jau šodien, būs tās blakus privātmājas īpašniekiem, kuru namam draud uzgāzties sabrukušās mājas atšķēlusies ārsiena. Situāciju šodien te centīsies uzlabot ar ceļamkrānu.

Tikmēr būveksperti vērtēs, ko ar Rīgas namu pārvaldnieka avārijas stāvoklī esošajām ēkām Buru ielā 9 darīt – nojaukt vai atjaunot.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas