Torņkalna ēku sabrucinājusi kanalizācija, kad gadiem krājusies pagrabā, saka iedzīvotāji

0 komentāri

Torņakalnā sabrukušās ēkas iedzīvotāji, kuri tika evakuēti pēc avārijas, arī šo nakti pavadījuši pašvaldības sagādātajās telpās. Šodien būveksperti dosies vērtēt, vai ēka ir atjaunojama, bet ar ceļamkrānu mēģinās glābt blakus esošo privātmāju.  

Kāpņu telpa starp pirmo un otro stāvu ir pilnībā sabrukusi, tāpat arī bojāta mājas pamatne un pilnībā atšķēlusies ēkas ārsiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mājas iedzīvotāji vaino Rīgas namu pārvaldnieku, kas ilgstoši neko nav darījis, bet paši mājas iedzīvotāji Rīgas namu pārvaldniekam parādā ir 23 tūkstošus eiro.

Nama iemītnieki ir trūcīgi, un naudu remontam nav pat krājuši. Pēc Andra domām, pārvaldnieks esot zinājis, ka mājas konstrukcijas ir bojātas un slodzi varētu neizturēt. Iedzīvotāji uzskata, – ēkas daļēju sabrukumu veicinājis kanalizācijas ūdens, kas no pagraba neesot izsūknēts gadiem ilgi.

Daļēji sabrukušo māju visu šo nakti apsargāja pašvaldības policija, jo evakuēti iedzīvotāji vairākkārt centušies atgriezties avārijas stāvokļa ēkā pēc savām steigā atstātajām mantām.

Bailes arī blakus mājā, kas ir līdzīga sabrukušajai. Tur arī pagrabos krājas ūdens.

Pirmais, kam palīdzēs jau šodien, būs tās blakus privātmājas īpašniekiem, kuru namam draud uzgāzties sabrukušās mājas atšķēlusies ārsiena. Situāciju šodien te centīsies uzlabot ar ceļamkrānu.

Tikmēr būveksperti vērtēs, ko ar Rīgas namu pārvaldnieka avārijas stāvoklī esošajām ēkām Buru ielā 9 darīt – nojaukt vai atjaunot.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas