Iedzīvotāji saņem astronomiskus elektrības rēķinus; sazināties ar Latvenergo nav iespējams

100 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vairākas sūdzības no Latvenergo klientiem, kuri pauž sašutumu par jauno norēķinu kārtību. ”Labdien! Latvenergo klientu serviss vienkārši neatbild, ignorē pat atstātos ziņojumus balss pastā. Ir saņemti astronomiski rēķini. Piemēram, man par 150 kilovatstundām jāmaksā 25 eiro. Nu labi, ja jāmaksā, tad maksāsim, bet par ko!?” 

”Līdz 15. februārim vajadzēja nodot skaitītāju rādījumus, bet pašapkalpošanās portāls īsti nestrādā, klientu serviss jau pusmēnesi neatbild uz e-pastiem. Vai tiešām Latvenergo nav gatavs atvērtam tirgum?”

”Esmu neapmierināts ar Latvenergo. Pieļautās kļūdas rēķinos vai arī nepilnīgi sagatavots rēķins netiek pamanīts no Latvenergo puses. Savukārt sazināties ar uzņēmumu pēdējo 2 nedēļu laikā ir nereāli. Un tas ir par tik augstiem tarifiem? ”

Šīs ir tikai dažās no skatītāju iesūtītajām vēstulēm.

”Tā matemātika, kā tas kopējais rēķins veidojas, tas veidojas no vairāku pakalpojumu summas, viņš ir sarežģīts, un klients pats to vairs aprēķināt nevar, tāpēc kārtība ir tāda, kā daudzos komunālos pakalpojumos, ko mēs redzam. Tirgotājs izraksta klientam rēķinu par faktisko patēriņu,” norāda Latvenergo pārstāve Solvita Linde.

Līdz ar elektroenerģijas tirgus atvēršanu maksa par elektrību ir augusi, piemēram, pāris, kurš dzīvo Purvciema mikrorajonā, līdz šim par elektrību maksāja ap 12 eiro, bet pēc tirgus atvēršanas maksājums teju dubultojies.

100 komentāri

TOP komentāri

 • ak ,,
  +2

  ak ,,

  ak jus aunu bari-vai tiesam nesaprotiet ,ka no jums kads pelna miljonus?tas ir bizness..

  17.02.2015 21:19

 • umka
  +1

  umka

  Latvenergo klientu serviss Elektrum vienkārši neatbild, ignorē pat atstātos ziņojumus balss pastā. Nevaru sazvanīt jau otro dienu. Savienojumu ar konsultantu nevarēju saigaidīt 50 minūtes. Zvanīju vis maz 10reizes dienā.

  04.02.2016 15:32

 • kaktuss
  +1

  kaktuss

  Nu kur ir problēma? Ja reiz ir atvērtais tirgus, tātad ir konkurence. Izvēlieties citu tirgotāju. Paši neko nedara savas lietas labā, un pēc tam vaino citus...

  17.02.2015 21:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas