Iedzīvotāji aktīvi ziņo par traucējošiem pasažieriem Rīgas sabiedriskajā transportā

0 komentāri

Pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme un Rīgas pašvaldības policijas īstenotās kampaņas Traucē? Rīkojies! laikā iedzīvotāji ir aktīvi ziņojuši par traucējošiem pasažieriem sabiedriskajā transportā, informē Rīgas satiksmes Klientu apkalpošanas un komunikācijas daļas vadītājs Viktors Zaķis.

Kampaņas laikā kopš pagājušā gada oktobra ir divkāršojies no sabiedriskā transporta izsēdināto nevēlamo pasažieru skaits. Ja pērn laikā no jūnija līdz oktobrim izsēdināto nevēlamo pasažieru skaits bijis 383, tad laikā no pagājušā gada oktobra līdz šā gada februārim šādu pasažieru skaits bijis 631. Savukārt 2014. gada februārī izsēdināto nevēlamo pasažieru skaits bija 133, šogad februārī tādu jau bijis 285.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmums atgādina, ka gadījumos, ja sabiedriskajā transportā tiek pamanītas kādas nekārtības, piemēram, cilvēki smakojošā vai smērējošā apģērbā, trokšņojoši cilvēki, ir jāzvana policijai pa tālruni: 110 vai jāziņo transportlīdzekļa vadītājam.

Kampaņas Traucē? Rīkojies! mērķis ir informēt par to, kā rīkoties gadījumos, kad sabiedriskā transporta salonā ir personas, kas traucē vai apdraud citus pasažierus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas