Iecavnieki spiesti sadzīvot ar spirta rūpnīcas radīto troksni un putekļu kalniem

0 komentāri

Sīc, dūc un rūc, šādas skaņas traucē līdzās Iecavas spirta ražotnei dzīvojošajiem iedzīvotājiem.

Vietējie iedzīvotāji, kuru mājas atrodas vien dažus desmitus metru no spirta rūpnīcas, sūrojās nevis par grādīgā negatīvo ietekmi, bet gan par spirta ”brūža” radīto troksni. Visapkārt dūc un rūc ne tikai ventilatori, bet arī traktori, automašīnas. Turklāt uzņēmums darbojas augu diennakti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ražotnes vadība atzīst, ka skaņa nav patīkama, bet pārbaudēs secināts, ka trokšņi normu nepārsniedz.

Iedzīvotāji sūdzas ne tikai par trokšņiem, bet arī par rūpnīcas radītajiem putekļiem. Vietējie stāsta, ka nevar uz balkoniem žāvēt drēbes, dzīvokļu logi ir netīri un automašīnas nav jēgas mazgāt.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas