Iecavas dzīvoklī atrod marihuānas audzētavu! Konfiscē narkotikas vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā

0 komentāri

Valsts policijai izdevies atklāt kādu marihuānas audzētavu Iecavā. Tā bijusi ierīkota kādā daudzdzīvokļu ēkas dzīvoklī. Likumsargi konfiscējuši 32 marihuānas stādus un to audzēšanas aprīkojumu vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā.

24. marta naktī policija kratīšanas laikā kādā dzīvoklī atklāja pamatīgu marihuānas plantāciju. Audzētava bija ierīkota 30 kvadrātmetru lielā istabā un marihuānas stādi bijuši cilvēka augumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

To kopējais svars – gandrīz 16 kilogramu. Tāpat konfiscēts marihuānas audzēšanas palīgierīces – lampas, ventilatori, ūdens sūkņi un gaisa mitrinātāji.

Uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, taču policija neatklāj sīkāku informāciju par personām, kas saistītas ar šo aizliegto biznesu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas