Grozījumi enerģētikas likumā tiks izsludināti, neņemot vērā Latvijas gāzes iebildumus

0 komentāri

Grozījumi Enerģētikas likumā tiks izsludināti, neņemot vērā kompānijas Latvijas gāze iebildumus.

Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kurš joprojām ārstējas slimnīcā, šorīt bijusi telefonsaruna ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci.

Vējonis apliecinājis, ka neprasīs Saeimai Enerģētikas likuma grozījumu otrreizēju caurlūkošanu, un lūdzis Mūrnieci kā Valsts prezidenta pienākumu izpildītāju tos izsludināt Satversmē paredzētajā kārtībā.

Pieņemtie grozījumi nozīmē, ka Latvijā tiks sākta gāzes tirgus atvēršana, kā arī gāzes tirgotājs būs nodalīts no piegādes un uzglabāšanas infrastruktūras īpašnieka.

Latvijas gāze, kas pret to iebilst, iepriekš ir norādījusi, ka varētu tagad tiesāties ar valsti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas