Grišins: Zolitūdes Maximas projektēšanas laikā tika pieļautas rupjas kļūdas

1 komentārs

”Turpmākās izmeklēšanas laikā mēs sniegsim maksimālu informāciju sabiedrībai, pašlaik ir zināmi divi konkrēti aizdomās turamie. Izmeklēšana ir nonākusi līdz stadijai, kad viss ir skaidrs, nav šķēršļu, lai izdarītu juridisko vērtējumu katrai personai, kuru rezultātā gāja bojā 54 cilvēki. Tie ir cilvēki, kas saistīti ar rupjām kļūdām veikala projektēšanas stādījā,” tā šodien preses konferencē paziņoja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins. 

Konkrētus vārdus un uzvārdus Grišins izmeklēšanas nolūkos atteicās sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šobrīd ir saskatāms, ka varētu būt vairāki noziedzīgi nodarījumi, bet, kas attiecas uz katra cilvēka lomu šajā traģēdijā, procesa virzītājam viss ir skaidrs. Ir saskatāmas rupjas projektēšanas kļūdas, kā arī konkrētu cilvēku pienākumu nepildīšana, kas liedza savlaicīgi novērst šo traģēdiju. Tiks saukti pie atbildības visi, kas saistīti ar šo traģēdiju,” piebilda Grišins. 

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas lietā policija piemērojusi aizdomās turamā statusu sagruvušās ēkas būvinženierim Ivaram Sergetam, kurš arī ticis apcietināts, atzina Sergeta advokāts Artūrs Zvejsalnieks.

Tāpat aizdomās turamā statuss piemērots veikala projekta būvekspertīzes veicējam Andrim Gulbim.
1 komentārs

TOP komentāri

  • Renē
    0

    Renē

    Kur pārējie aizdomās turamie? Būs vien pašam jāsēž to vietā, ko nedrīkst aiztikt.

    29.01.2015 11:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas