Grigalis atklāj patiesību par Kristīnes Garklāvas mīļāko sporta veidu

1 komentārs

Laivošana, beisbols, dabas vērošana vai kas cits? Laika ziņu vīrs Māris Grigalis radījis intrigu par to, kas tad ir raidījuma 900 sekundes moderatores Kristīnes Garklāvas mīļākais sporta veids.

Izrādās, ka šis sporta veids ir supošana, kas faktiski izgudrota Havaju salās, taču iespējams arī Latvijas platuma grādos. Kas tas ir, un kādēļ tas patīk K. Garklāvai – uzzini, skatoties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Victor DefauIt
    0

    Victor DefauIt

    MAN PRIEKS, ka Kristīne atkal atgriezusies 900``, bez viņas šis rīta raidījums ir nebaudāms, samākslots un arī diena neiesākas tik pozitīvi! Pārējo moderatoru centieni kko pajokot, pasmieties ēterā izskatās nedabiski, samāksloti un diezgan neveiksmīgi mēģinājumi. Kristīne ir tāda kāda viņa ir, brīva un pārliecināta par sevi! :) [P.S. Māri neskaitu visā šajā sarakstā, viņam vienmēr izdodas viss ko viņš dara, un galvenais - likt pasmaidīt skatītājiem! Pat, ja viņam neizdodas pastāstīt par gaidāmo laiku, tad tā vietā vismaz pozitīvs noskaņojums skatītājam ir garantēts! :) ]

    22.04.2015 00:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas