Google izlabojis kļūdu un no kartes izdzēsis neeksistējošo ”Huj ielu”

0 komentāri

Informācijas tehnoloģiju gigants Google ir izlabojis rupjo neeksistējošas ielas nosaukumu Rīgas elektroniskajā kartē. Rīgas pilsētas būvvalde vērsusies pie Google, lai lūgtu izlabot Rīgas tiešsaistes kartē redzamo rupeklību – tur kādam Ēveles ielas iekšpagalmam, kas nemaz nav iela, bija piedēvēts nosaukums “Huj iela”, pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

Šādi kartē bija nodēvēta brauktuve, kas atrodas namu iekšpagalmā pie Krišjāņa Valdemāra un Ēveles ielas krustojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ušakovs ekrānšāviņu, kurā redzama rupji nodēvētā iela, vakar publicēja interneta vietnē Facebook, jautājot, kā šādas darbības iespējamas un kā to var izlabot.

“Vairākas reizes atjaunoju pārlūka lapu, bet ielas nosaukums tā arī nepazuda,” novērojumu aprakstīja Rīgas mērs, saņemot aicinājumus vērsties pie Google un norādīt uz kļūdu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas