Gobzems pieprasa, lai Zolitūdes traģēdijas civillietu skata cita tiesa

0 komentāri

Advokāts Aldis Gobzems Rīgas apgabaltiesā ar iesniegumu vērsās vakar, prasot, lai Zolitūdes traģēdijas civillietu ļauj skatīt kādā citā tiesā. Viņš pārliecināts, ka šaubu ēnu uz lietas objektīvu izskatīšanu met personiskās un koleģiālās attiecības.

Proti, Zolitūdes lietu izskata tiesnese Ilze Ošiņa, kuras tiešā priekšniece ir Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģijas priekšsēdētāja Līga Blūmiņa. Savukārt Blūmiņas dzīvesbiedrs un bērnu tēvs ir advokāts Aivars Blūmiņš, tieši viņam piederošs advokātu birojs tiesā aizstāv Homburg Zolitūdi. Turklāt advokātu biroju un tiesas priekšsēdētāju saista arī mantiskas attiecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī pati Blūmiņa neiztiesā Zolitūdes lietu, Gobzems norāda uz riskiem, kas ar to saistīti.

Lēmumu par lietas pārcelšanu uz citu tiesu mēneša laikā jāpieņem Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētājai Daigai Vilsonei. Tikmēr pati civillietu tiesu kolēģijas vadītāja Blūmiņa kategoriski noliedz, ka jebkādā veidā var vai varētu ietekmēt savas padotībā esošās kolēģes Ošiņas lēmumus.

Tikmēr Homburg Zolitūdes biroja pārstāve uzskata, ka Gobzems patiesībā vēloties tikt vaļā no sev nepatīkamās tiesneses Ilzes Ošiņas.

Uzzini vairāk:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas