Glābēji steidz palīgā sunim, kurš iekritis trīs metrus dziļā akā

0 komentāri

Otrdien, 21. jūlijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Rīgā steidza palīgā sunim, kurš bija iekritis trīs metrus dziļā akā. Par laimi, dzīvnieka dzīvībai briesmas nedraud, un viņš nodots saimniecei.

Tāpat ugunsdzēsēji glābēji Daugavpilī steidzās palīgā kaķim, kurš bija uzrāpies kokā, bet paša spēkiem netika lejā. Savukārt Madonā cūka izvilkta no 2,5 metrus dziļas vircas bedres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 43 izsaukumus, no kuriem 17 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 23 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas