Gints Bude vērsies pie ASV prezidenta Baraka Obamas

3 komentāri

Bude vērsies pie ASV prezidenta Baraka Obamas, The New York Times un The Washington Post galvenajiem redaktoriem par Facebook administrēšanu Latvijā.

Modes dizainers Gints Bude ar atklātu vēstuli ir vērsies pie ASV prezidenta Baraka Obamas un pasaules ietekmīgāko laikrakstu galvenajiem redaktoriem par cilvēktiesībām, personas goda un cieņas neaizskaramību demokrātijas apstākļos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Sociālā portāla Facebook, Inc., kas bāzēts ASV, administratori ir atteikuši (automātiskā atbilde) dzēst kāda Facebook lietotāja profilā publicēto informāciju, kas satur pret Gintu Budi vērstus melīgus apgalvojumus par profesionālo darbību, izteiktus draudus, goda un cieņas, seksualitātes aizskārumu,” informē Ginta Budes sabiedrisko attiecību speciālists Dainis Bērziņš.

Lai gan viens no pasaulē vadošajiem sociālajiem tīkliem – Facebook – savai lietotāju komūnai lūdzis būt lojāliem, ievērot demokrātijas principus, citu cilvēku tiesības, personas goda un cieņas neaizskaramību, neizteikt draudus un nemudināt uz vardarbību, neaizskart seksualitāti, informē Budes sabiedrisko attiecību speciālists.

3 komentāri

TOP komentāri

 • hmmm
  +1

  hmmm

  Kas vainīgs, tas bailīgs!

  02.10.2015 14:03

 • Zeta
  0

  Zeta

  Te ir jālūdz psihologa konsultācija gan pusaudžiem, gan pašam Budem. Ja Budem būtu pedagoģiskā izglītība, tad varbūt zinātu kā drīkst runāt ar pusaudžiem. Neviens cilvēks nav pelnījis, lai viņu publiski pazemo auditorijas priekšā, kur nu vēl pusaudzis, ar nenoformētu personību.

  02.10.2015 15:04

 • ES
  0

  ES

  Izlasiju presē G.Budes tekstus skolās, ka runājis ar bērniem-Tā profesionalis ar bērniem runāt NEDRIKST.

  02.10.2015 14:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas