Ģimenes ārsti pie Saeimas prasīs tūlītēju problēmu risināšanu

0 komentāri

Latvijā kārtējie protesti. Latvijas Ģimenes ārstu asociācija pēc dažām stundām pie valdības ēkas prasīs “tūlītēju rīcību” vairāku aktuālu problēmu risināšanā. 

Pretējā gadījumā varētu tikt spriests arī par veselības ministra Gunta Belēviča demisijas pieprasīšanu

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Akcijas mērķis ir ne tikai pievērst politiķu uzmanību situācijai nozarē, bet arī sabiedrības uzmanību, akcentējot, ka nozares problēmas neattiecas tikai uz tiem, kas tajā strādā.

Savukārt pacienti tiks aicināti zvanīt, ja viņiem būs problēmas saņemt kādu izmeklējumu vai speciālista konsultāciju tieši veselības ministram Guntim Belēvičam, viņa biroja vadītājiem un padomniekiem, kā arī premjera Māra Kučinska biroja vadītājiem.

TNS veiktā aptauja rāda, ka vairāk par pusi atbalsta Belēviča demisiju, 23% ir pret to, bet 18% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas