Ģimenes ārsti 31. maijā piketēs pret katastrofālo veselības nozares budžetu

0 komentāri

31. maijā pie valdības ēkas tiks rīkots pikets, lai pievērstu sabiedrības uzmanību tam, ka veselības budžets ir katastrofāls, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas valdes loceklis Lonards Augusts.

Tāpat Ģimenes ārstu asociācija piebilda, ka piketā ģimenes ārsti pieprasīs caurskatāmu budžetu veselības nozarei un finansējuma palielināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Leonards augusts arī piebilda, ka atbildība par notiekošo veselības nozarē jāuzņemas gan ministram Guntim Belēvičam, gan valdībai.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas