Ģimenei vēlme aizbēgt no Latvijas ziemas beigusies ar 1100 eiro zaudējumu

2 komentāri

Vēlme aizbēgt no Latvijas ziemas uz saulaino Ēģipti Ulda ģimenei beigusies pavisam neveiksmīgi. ”Sameklējām it kā labu piedāvājumu. Aizbrucām uz biroju, samaksājām naudu, noslēdzām līgumu un viss,” stāsta Uldis. Taču ceļojumā aizbraukt neizdevās.

Uldis par trīs personu ceļojumu uz Ēģiptes pilsētu Hurgadu samaksāja gandrīz 1100 eiro. Līdz pat izlidošanas brīdim nekas neliecināja par gaidāmām nepatikšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Naktī aizbraucām uz Lietuvas lidostu un izrādās, ka lidojums ir atcelts. Mēs vienīgie tūristi no Latvijas atbraukuši tā kā tādi muļķīši. Mēs nevarējām saprast, kāpēc neko iepriekš nepaziņoja,” stāsta Uldis.

Līgumā, kas noslēgts ar Latvijas tūrisma aģentūru, norādīts, ka brauciena atcelšanas gadījumā klientam piedāvā citu ceļojumu vai atdod samaksāto naudu, bet kā zināms “papīrs pacieš visu”.

Tūrisma aģentūra norāda, ka ir tikai starpnieks un naudu par ceļojumu atdot nevar.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • 2$$
  0

  2$$

  un kāpēc tad uldis nepaziņo publiski kas tā bij pa firmu ?
  pirms pārs gadiem siguldā bij viena firma "ceļojums tev "ar visu lauru rēķi priekšgalā tad tur tajos slazdos 1/3 LV iekrita .kaut arī ir irosināts krimināls ,bet poliči šā vai tā klusē ....

  02.02.2015 11:45

 • Ex
  0

  Ex

  Nu ko teikt,... ,grib pa lēto samaksāsi vairāk.Vispār ar tiem starpniekiem entajiem nav jēga ņemties.Kas ir grūti pasūtīt biļetes un viesnīcu,jeb obligāti vajag uzraurties?Būtu aizgājis un normālu firmu un miers,nē ,jaiet uz viendienīšu kantoriem.:)

  31.01.2015 18:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas