Gāzes noplūde izraisa vērienīgu ugunsgrēku trīs ēkās

0 komentāri

Milzīgi sastrēgumi Jūrmalas virzienā, izmisuši cilvēki automobiļos un vēl vairāk izmisuši cilvēki pašā Jūrmalā, Krišjāņa Barona ielā. Ugunsdzēsēju automašīnu bākugunis, ūdens, kas drīz vien pārvēršas ledū, dūmi, liesmas un rosība – tas viss notika vakar vakarā Jūrmalā.

Krišjāņa Barona ielā, netālu no Rīgas ielas un paša Lielupes tilta, vienā mirklī uzliesmoja kāda dzīvojamā ēkā un no tās aizdegās arī saimniecības nami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runāja, ka noticis gāzes sprādziens, kas varētu būt arī par iemelsu degšanai, taču pašā glābšanas darbu laikā neviens sakarīgus komentārus vēl nevarēja vai nevēlējās sniegt.

Šodien LNT raidījuma Degpunktā viesojās notikuma vietā, lai noskaidrotu, kas tad īsti vainojams notikušajā.

Mājas pagalmā sastaptais vīrietis stāsta, ka neesot nama īpašnieks, taču tajā dzīvojot. Viņš īsi un skopi, bet tomēr pastāsta, kā viss vakar pēcpusdienā notika.

Vīrietis saka, – uzlicis uz gāzes plīts ēdienu, iegājis citā telpā, un pēkšņi viss jau bijis liesmās. Ugunsdzēsēji pieļauj ka no gāzes plīts vai gāzes balona notikusi gāzes noplūde, kā rezultātā sākusies degšana.

Kad atbraukuši ugunsdzēsēji, uzsprādzis arī pats balons, par laimi, neviena cilvēka sprādziena vietas tuvumā neesot bijis. Lai nu kā, degšana bija vērienīga. No vienas plīts aizdegās ne tikai dzīvojamā māja, bet vēl divas saimniecības ēkas.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas