Gatavo likuma grozījumus, kas paredz ķīmisko kastrāciju personām, kuras apsūdzētas pedofilijā

9 komentāri

Saeimas opozīcijā esošā partija Saskaņa pēc Liepājas tiesas sprieduma pedofiliem, kuriem par netiklu darbību veikšanu ar mazgadīgu bērnu piespriests piespiedu darbs, gatavo grozījumus Krimināllikumā, tostarp paredzot arī ķīmisko kastrāciju.

Grozījumu autori ir Saskaņas deputāts Andrejs Elksniņš, Ghetto Games vadītājs Raimonds Elbakjans, kustības Par sportisku sabiedrību līderis Andris Morozovs, kā arī biedrības Stop Drugs valdes priekšsēdētājs Sandris Bergmanis. Morozovs un Bergmanis pagājušajās Saeimas vēlēšanās startēja no Saskaņas saraksta, vēsta portāls Liepajniekiem.lv.

Vienlaikus ar cietumsodu termiņu palielinājumu par seksuālu vardarbību pret bērniem, grozījumu autori piedāvā ieviest arī ķīmiskā kastrācija, šo normu izmantojot noteiktos gadījumos kā papildu sodu.

Tuvākajā laikā iniciatīvu tiek plānots izvietot arī portālā manabalss.lv.

Jau ziņots, ka 14. jūlijā Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta virsprokurors uzdeva Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras virsprokuroram pārbaudīt Liepājas tiesas sprieduma likumību krimināllietā, kurā apsūdzēti divi vīrieši un atzīti par vainīgiem netiklu darbību izdarīšanā ar mazgadīgo un sodīti ar piespiedu darbu attiecīgi uz 240 un 200 stundām.

9 komentāri

TOP komentāri

 • lea
  +3

  lea

  Priecāties varēs sākt tad, kad tiešām pieņems, un pirmo izkastrēs.

  29.07.2015 09:36

 • Vika
  +2

  Vika

  Ir jau sen veikti eksperimenti citās valstīs, un tika pierādīts, ka pedofilija ir psiholoģiska saslimšana, un tai nav sakars ar vīrieša vēlmi pašapmierināties. Kastrēti vīrieši panāk bērnu izvarošanu ar rīkiem kā naži un rokas.
  Ja vēlaties piešķirt viņiem vismaz kaut kādu labumu mūsu civilizācijā - tad testējiet uz viņiem medikamentus un kosmētiku! Beidziet upurēt dzīvniekus, kuri neatbilst ne mūsu sugai lai dotu izšķirošas atbildes, ne viņi saprot par ko tiek sodīti, ne viņi ir to pelnījuši!

  29.07.2015 15:39

 • Aaarrrr
  +1

  Aaarrrr

  Man par 2 nozāģētām sauskaltušām priedēm iedeva 280 stundas!

  29.07.2015 19:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas