Garkalnes novadā iedzīvotāji satraukušies par iespējami pretlikumīgu meža izciršanu

0 komentāri

Par nelikumīgu koku izciršanu satraukušies iedzīvotāji Garkalnē – koki nocirsti purva teritorijā, kas tagad iezīmēta kā savrupmāju apbūves zona. Vietējie norāda uz dīvainībām zemes gabala privatizācijas procesā, bažījoties, ka šajā teritorijā plānota māju būvniecība, pakļaujot īpašumus plūdu riskam. Mežniecības dienesti notiekošajā pretlikumības nesaskata.

Garkalnes novada Sunīšu ciema iedzīvotāji satraukušies, ka nule sāktā meža izciršana norit pretlikumīgi. Mežs nodala ciema dzīvojamo teritoriju no Kaiceles pļavām, applūstošas teritorijas, uz ko attiecas aizsargjoslu likums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neesot skaidrs, kā purva teritorija kļuva par privātīpašumu, dodot tiesības ar zemes gabalu izrīkoties pēc sirds patikas – izcērtot mežu, pastāv liela iespēja, ka applūstošā teritorija pieaug. Teritorijas zonējumā šis gabals iezīmēts kā savrupmāju apbūves teritorija.

Foto

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas