Gandrīz puse iedzīvotāju grasās izvēlēties Latvijas preces

0 komentāri

Teju puse jeb 46% aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju turpmāk grasās daudz vairāk iegādāties Latvijā ražotas preces, atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar LNT raidījumu ”900 sekundes” veiktā aptauja.

Portāls SKATIES jau ziņoja – valdības pārstāvji, ņemot vērā Krievijas noteikto embargo Eiropas Savienībā (ES) ražotajām pārtikas precēm, aicinājuši iedzīvotājus izvēlēties Latvijas ražotāju produktus. Lai to veicinātu, Latvijas veikalos sākusies pašmāju produktu kampaņa ”Pērc vietējo!”

Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

“Pirmajā akcijas dienā pircēju atsauksmes kopumā var raksturot kā pozitīvas, un satiktie veikala apmeklētāji stāsta, ka tagad ātrumā vairs nesajauks svešzemju produktus ar vietējiem”. sākoties kampaņai, novēroja TV3 Ziņu” žurnālists Guntis Meisters.

Par kampaņas vizuālo noformējumu rūpējusies Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), un akcijas mērķis ir aicināt pircējus ”atbalstīt vietējos ražotājus ar saviem eiro”, stāstīja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas