Gan Bei līdzīpašniece atbrīvota no apcietinājuma

0 komentāri

Saeimas deputāta Sergeja Potapkina sievai, restorānu tīkla Gan bei līdzīpašniecei Gaļinai Karmačai grozīts drošības līdzeklis. Viņa no apcietinājuma izlaista un pašreiz viņai aizliegts izbraukt no valsts.

Jau vēstīts, ka ar “Gan Bei” īpašniekiem saistītā organizētā noziedzīgā grupa katru mēnesi no uzņēmuma kases aparātiem izzagusi vismaz 700 tūkstošus eiro skaidras naudas, jeb pusi no mēneša apgrozījuma.

Par šīm nodokļu mahinācijām Finanšu policija 10.decembrī aizturēja septiņus cilvēkus, tostarp Potapkina sievu, kura bijusi viena no naudas izkrāpšanas shēmas vadītājām.

Kopš tā laika viņai kā drošības līdzeklis bija piemērots apcietinājums, taču aizvadītajā nedēļā procesa virzītājs no šīs prasības atteicies un nu saskaņas centra deputāta Potapkina sieva Gaļina Karmača atrodas brīvībā, taču viņai ir liegts izbraukt no valsts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas