Gājējs aizbēg no negadījuma vietas

0 komentāri

Savāds satiksmes negadījums vakar vakarā noticis Rīgā Ausekļa un Elizabetes ielu krustojumā. Kāds vīrietis skrējis pāri ielai un ieskrējis braucošas automašīnas priekšējā stiklā, bet pēc tam no negadījuma vietas ar asiņojošu galvu vienkārši aizmucis.

Ik dienas Rīgā notiek padsmit avārijas, kurās iesaistīti gājēji un pārsvarā viņi visi pēc sadursmes ar autotransportu nonāk slimnīcā. Pavērojot šīs automašīnas Mazda priekšējo stiklu pēc saskriešanās ar kādu vīrieti varētu secināt, ka arī viņš nonācis slimnīcā, taču par brīnumu spēkratā braucošajiem cietušais vienkārši no notikuma vietas aizlaidies.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas