Gaidis Bērziņš: Ilglaicīgi tiek ”pilināta” informācija, ka ministri nav uzticami

0 komentāri

Jau iepriekš ziņots, ka pielaide valsts noslēpumam netika dota bijušajai tieslietu ministrei Baibai Brokai un arī Romānam Naudiņam. Abas šīs amatpersonas pārstāv partiju Nacionālā apvienība (NA). Jau rīt, 21. augustā Saeima ārkārtas sēdē lems par jauno tieslietu ministra amatu, kuru iespējams ieņems Nacionālās apvienības deputāts Gaidis Bērziņš. Vai arī viņam tiks liegta pieeja valsts noslēpumam?

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs un pašreizējais Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs Gaidis Bērziņš, norāda, ka šī situācija liek domāt par to, ka šāda rīcība ir mērķtiecīgi vērsta uz ”Saskaņas” iesaistīšanu nākamajā valdībā. ”Kādi ir tālākie mērķi mēs varam tikai minēt,” atzīst Bērziņš.

Vairāk skatieties TV3 ziņās jau šovakar plkst. 19:00

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas