Gada nogales ceļojumu favorīti latviešiem: Ēģipte un Kanāriju salas

0 komentāri

Tā kā Latvijā Ziemassvētku un Jaunā gada laikā pārsvarā ir auksts, Latvijas iedzīvotāji ceļojumus izvēlas uz siltajām zemē. Pieprasītākie maršruti ir uz Ēģipti, Kanāriju salām un Maroku, noskaidroja raidījums Bez Tabu.

Populāras ir arī tās valstis, kur var baudīt ziemas sporta veidus, piemēram, slēpot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan, dodoties ārpus valsts gada nogalē, jārēķinās cenas var būt divas reizes lielākas, un vietu viesnīcā.

Vairāk par šo tematu – skaties video!

Jau ziņojām, ka pašu mājās sarucis Krievijas viesu skaits. Turklāt straujš Krievijas tūristu skaita kritums ir kā stindzinošs aukstuma vilnis Alpu slēpošanas kūrortiem, kas pēdējo gadu laikā bija pieraduši baudīt treknu peļņu, pateicoties tērēt mīlošajiem austrumu bloka valstu tūristiem.

Maskavas konfrontācija ar Rietumvalstīm saistībā ar Ukrainas krīzi un ekonomikas lejupslīde likusi daudziem Krievijas iedzīvotājiem padomāt divreiz pirms došanās atpūsties uz Austriju vai Šveici. Arī rubļa vērtība šogad ir jūtami kritusies attiecībā pret eiro un Šveices franku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas