FOTO: Vērmanes dārzā demonstrē Baltijas tautu tradicionālās vērtības

0 komentāri

Rīgā, Vērmanes dārzā, norisinās starptautiskais folkloras festivāls Baltica 2015, kur tiek demonstrētas Baltijas tautu tradicionālās vērtības.
Festivālā piedalās etnogrāfiskie ansambļi, folkloras kopas, tautas mūzikas grupas, stāstnieki un citi individuālie izpildītāji.

Šogad Baltica dalībnieku skaits ir lielākais festivāla vēsturē – 3500. Baltica 2015 tēma – Mantojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Festivāls Baltica ir Baltijas tautām vai valstīm nozīmīgs notikums, kas demonstrē tradicionālās kultūras vērtības – dziesmas, instrumentālo mūziku, stāstījumus, rotaļas, dejas, kā arī tautas lietišķo mākslu, amatniecību un citas tradicionālās kultūras vai mākslas izpausmes formas. “Baltica” kopš 1987. gada ik gadu pēc kārtas notiek Lietuvā, Latvijā vai Igaunijā. Šogad festivāls Latvijā notiek 10. reizi.

Starptautisko folkloras festivālu Baltica rīko LNKC sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām. Lielākā daļa Baltica 2015 pasākumu ir bez maksas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas