FOTO: Vējonis kopā ar sievu un dēliem noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa

0 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc ziedu nolikšanas ceremonijas pie Brīvības pieminekļa ar kundzi Ivetu Vējoni un dēliem apsveicinājās ar klātesošajiem interesentiem un XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem.

Vējonis īsi pēc ziedu nolikšanas ceremonijas, kuru vēroja aptuveni simts interesentu, sākotnēji apsveicinājās ar tūristu grupu no Itālijas, kā arī XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prezidents interesējās par jauno dejotāju līdzšinējo pieredzi, kā arī novēlēja veiksmi un izturību, ar nožēlu atzīstot, ka visos svētku pasākumos nevarēs piedalīties. Toties prezidenta kundze bērniem sacīja, ka svētku laikā tos atbalstīs.

Ziedus īpašā ceremonijā Vējonis šodien noliks arī Brāļu kapos, bet pēc tam jaunajam prezidentam paredzēta simboliskā Valsts prezidenta amata pārņemšanas ceremonija Melngalvju namā, savukārt pāris stundu vēlāk Vējonim paredzēta dalība Valsts prezidenta inaugurācijai veltītajā pasākumā.

Kā ziņots, jaunais Valsts prezidents Vējonis, uzņemoties amata pienākumus, šodien Saeimas ārkārtas sēdē nodeva svinīgo solījumu.

Skaties fotogaleriju!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas