FOTO: Vecrīgas daile no Doma baznīcas skatpunkta un vērienīgie rekonstrukcijas darbi

0 komentāri

Rekonstrukcija Rīgas Domā rit pilnā sparā – tik vērienīgus renovācijas darbus Rīgas Doma tornis, kupols un zvanu galerija nav pieredzējuši vēl nekad. Rīgas Domā uzkāpis bija arī LNT Ziņu žurnālists Uldis Āboliņš.

Piedāvājam Tev, lasītāj, ielūkoties, kā izskatās Doma baznīcas tornī, kā arī apskatīt Rīgu no torņa augstumu skatpunkta!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, foto!

Skaties.lv jau ziņoja, ka Rīgas Doma baznīcas rekonstrukcijas darbu pabeigšana iekavēsies par četriem mēnešiem. Iepriekš bija plānots, ka torņa un kupola atjaunošana beigsies jau 30. jūnijā, taču darbi iekavēsies līdz oktobra beigām, jo negaidīti nācies mainīt dzelzs stiprinājumu vietu torņa iekšienē. Sākotnējā iecere bija tos izvietot virs logu arkām, bet bažās par sabojāšanu iebildumus izteica kultūrvēstures eksperti. Dzelzs konstrukcijas nācās pacelt par stāvu augstāk, un attiecīgi iekavējās pārējie darbi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas