FOTO: valsts augstākās amatpersonas un iedzīvotāji noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa

0 komentāri

Šorīt, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, neskatoties uz nepatīkamajiem laika apstākļiem, ziedus pie Brīvības pieminekļa bija ieradušās nolikt gan Valsts augstākās amatpersonas un politiķi, gan vairāki simti iedzīvotāju.

Ziedu nolikšanas ceremonijā piedalījās Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar ģimeni, Saeimas spīkere Ināra Mūrniece, Ministru prezidente Laimdota Straujuma, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, veselības ministrs Guntis Belēvičs, kultūras ministre Dace Melbārde, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, zemkopības ministres Jānis Dūklavs, labklājības ministrs Uldis Augulis, bijušie Valsts prezidenti Valdis Zatlers un Vaira Vīķe-Freiberga, valsts drošības dienestu pārstāvji, kā arī Saeimas deputāti un ārzemju viesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pieminekļa pakājē tika guldīti dažādi ziedi, galvenokārt sarkanā un baltā krāsā. Ziedu pušķus rotāja ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu karogi – ziedu paklājā manāmi Ukrainas, Zviedrijas, Lietuvas un citu valstu karogi. Iedzīvotāji uz ceremoniju bija atnesuši arī lielu Latvijas un Lietuvas karogu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas