FOTO un VIDEO: iznīcinātāju treniņi Lielvārdes lidlaukā

0 komentāri

Šorīt Lielvārdes lidlaukā notiek iznīcinātāja F15 treniņi. Kā ziņo TV3 Ziņas, troksnis esot iespaidīgs. F15 ir ASV divu dzinēju iznīcinātājs. Tas ir viens no visveiksmīgākajiem mūsdienu iznīcinātājiem.

Vēlāk gaisa spēku aviācijas bāzē notiks arī atvērto durvju diena, kuras laikā bāzi apmeklēs skolēni no visas Latvijas. Skolēnus iepazīstinās ar Pretgaisa aizsardzības tehniku, tostarp arī pretgaisa aizsardzības raķešu sistēmu, helikopteriem, kā arī ekipējumu un darba specifiku. Šādus pasākumus kā atvērto durvju dienas Nacionālie bruņotie spēki rīko vairākas reizes gadā, lai iepazīstinātu sabiedrību ar karavīru ikdienu un uzdevumiem.

 

FOTO

Plašāk par iznīcinātāju treniņiem TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas