Iespaidīgi foto: šogad smagākais ķirbis sver 163 kilogramus

0 komentāri

Šodien Rīgas Zooloģiskajā dārzā notika lielākā ķirbja čempionāts. Par pietiekami ražīgiem svara un apjoma ziņā bija atzīti 10 ķirbji, kas pretendēja uz smagākā un lielākā titulu. Raženākais šogad izrādījās 163 kilogramu smagais ķirbis no Dagdas puses, ko izaudzējusi Inna Kozlovska.

Tas gan nepārspēja pērnā gada rekordu – 232 kilogramu smago milzeni. Visus ķirbjus dalībnieki labprāt atstāja Zooloģiskajā dārzā kā mielastu tā iemītniekiem. Katru dienu zoodārzā patērē aptuveni 25 kilogramus ķirbja, bet gada laikā pat līdz 7 tonnām dažādu ķirbjaugu.

Ķirbju svēršanā šogad nepiedalījās ilggadējais zooloģiskā dārza draugs un atbalstītājs – tagadējais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Viņa vietā svarīgo uzdevumu uzņēmās izpildīt spēkavīrs Agris Kazeļņiks un Aivars Šmaukstelis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas