FOTO: Skaties, kā Kokneses novada saimniecībā dzīvo vairāk nekā 1200 briežu

0 komentāri

Kokneses novada Iršu pagasta zemnieku saimniecībā Zemitāni nodarbojas ar pasaules līmeņa trofeju briežkopību. Šobrīd te pastaigājas vairāk nekā 1200 staltbriežu un dambriežu, un citu savvaļas dzīvnieku.

Šobrīd aptuveni 300 hektāros pastaigājas vairāk nekā 1200 staltbriežu un dambriežu, un citu savvaļas dzīvnieku (mufloni, sumbri, mežacūkas).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Teritorija ir sadalīta divās daļās – 100 hektāros izvietota briežu ciltsdarba saimniecība ar visu tai nepieciešamo infrastruktūru. Pārējā teritorijā izveidots safari parks, kas uzņem apmeklētājus, kas vēlas priecāties par apkārtējās dabas skaistumu un dzīvniekiem viņu dabīgajā vidē.

Portāls Skaties.lv piedāvā unikālu iespēju ieskatīties, ko siltajā sestdienas dienā dara skaistie Zemitānu saimniecības brieži.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas