Foto: Rotko oriģināli pamet Daugavpili, vietā būs seši jauni

0 komentāri

Šodien bija pēdējā diena, kad Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, kas trīs gadu darbības laikā pārspējis visus iespējamos apmeklējuma rekordus, bija apskatāmi seši mākslinieka darbu oriģināli, ko centram deponējuši viņa bērni – Keita Rotko-Praizela un Kristofers Rotko.

Ar mākslinieka ģimeni parakstīts līgums, kas nosaka, ka ekspozīcija nomainās ik pēc trīs gadiem. Esošo mākslinieka darbu izstādi no 24. aprīļa nomainīs jauni, turklāt vērtīgāki, Rotko oriģināldarbi – trīs nāks no Rotko meitas kolekcijas, vēl trīs – no dēla kolekcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Darbus “Ifigenijas upurēšana”, “Māte un bērns”, “Augstais priesteris”, “Bez nosaukuma”, ”Nr. 10 (brūns, melns, sjēna uz tumšā vīna)” un “Nr. 7 (oranžais un šokolāde)” aprīļa nogalē aizvietos ar sešiem citiem mākslinieka darbiem.

Fotogalerijā: Marka Rotko gleznas, kas vairs nebūs skatāmas Daugavpilī un darbi, ko interesenti varēs apskatīt no 24. aprīļa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas