FOTO: protests pret BBC filmu, kurā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā

3 komentāri

Šodien politiskā partija Latvijas Krievu savienība rīkoja protesta akciju pie Ministru kabineta, iebilstot pret BBC filmu, kurā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā. TV3 Ziņas novēroja, ka protestā piedalās apmēram 60 dalībnieku.

Pasākuma pieteicējs ir partijas pārstāvis Miroslavs Mitrofanovs. Viņš pieteikumā norādījis, ka pasākuma mērķis ir paust protestu pret filmu, kura, pēc viņa domām, ir melīga un nacionālo naidu kurinoša. Pasākumā piedalījās arī Tatjana Ždanoka. Dalībnieki bija ieradušies ar spilgtiem plakātiem.

Foto

Vairāk skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Bārts Simpsons
  +1

  Bārts Simpsons

  Ja ,ja ,jaa! Kremla kaklasaites! Sabiedribas sanaidosanas plans darbojas! Urraa!

  19.02.2016 18:18

 • oomīte
  +1

  oomīte

  VAR JAU REDZĒT, PLAKĀTI SPECIĀLI IZGATAVOTI ŠIM PASĀKUMAM, UN NE JAU ŠIE PENSIONĀRI ŠO PASŪTĪJUŠI, KREMĻA KAKLASAITES PAR TO PARŪPĒJĀS.

  19.02.2016 17:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas