VIDEO un FOTO: policija leģionāru gājienā aiztur prokremlisko britu provokatoru

1 komentārs

Leģionāru piemiņas gājiens uz Brīvības pieminekli nedaudz aizkavējās. To veicināja prokremliskais britu provokators, kurš ar savām darbībām centās kavēt gājiena sākšanos. Gaidot gājienu, Bastejkalnā atmosfēra arī kļuva nervozāka.

TV3 Ziņas novēroja, ka tā saucamie antinacisti kādu laiku bija neizpratnē par sākotnējo gājiena kavēšanos. Gājienu viņi sagaidīja klusi.

Prokremliskais britu provokators aizturēts

Savukārt britu provokators devās līdz pat Brīvības piemineklim, kur policija viņu aizkavēja un pārbaudīja pasi. Tad viņš tika ieaicināts policijas automašīnā un aizvests prom no notikuma vietas.

Video

Aizturētais brits savā Twitter kontā ievietojis video no policijas iecirkņa:

 

Foto

Gājienā no Svētā Jāņa baznīcas uz Brīvības pieminekli devās apmēram 1000 cilvēku. Gājienā bija pulcējušies pārsvarā vecāka gadagājuma cilvēki, bet ir arī samērā daudz jauniešu. Tāpat gājienā devās cilvēki ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas karogiem rokās.

Reportāžu par 16. marta notikumiem TV3 Ziņās plkst. 19.00!

1 komentārs

TOP komentāri

  • laimonis kiseļevs sprīdis
    +1

    laimonis kiseļevs sprīdis

    kad angļfašists atbildēs par drezdenes sabumbošanu? tur gāja bojā arī daudzi nevainīgi latvieši.

    16.03.2016 16:14

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas